Logo Studio Paprsek
Home « Studio Paprsek

Home

Studio Paprsek – Mgr. Svatava Vítková

Již 25 let nabízím své služby klientům jako psycholog, poradce a terapeut. Pracuji s jednotlivci, páry i skupinami. Po celou tuto dobu jsem se vzdělávala a zdokonalovala v mnoha technikách pomoci klientům, kteří mě osloví se žádostí o pomoc.

Přistupuji ke každému klientovi s respektem a diskrétně. Při řešení problémů vycházím z klasických psychologických přístupů s kombinací alternativních technik pomoci.

V současné době se věnuji praktikování Léčebných kódů – individuální i skupinové terapie – informace najdete v sekci Léčebné kódy.

Další skvělou technikou, která mě oslovila proto, že je velmi účinná, rychlá a efektivní a pro klienty jednoduchá, je metoda PSYCH-K. Dokáže změnit dlouhodobá a omezující přesvědčení v našem podvědomí během několika minut a pomáhá tak zlepšit kvalitu života ve všech oblastech. Více informací hledejte v menu v kapitole PSYCH-K..

Zároveň  nabízím další  alternativní terapie (např. FEFT), metody regenerační, antistresové i pohybové pro zkvalitnění osobního, partnerského i rodinného života, které zároveň pomáhají k prevenci stresů, zlepšování koncentrace, k osobnostnímu rozvoji, radosti ze života a jsou přizpůsobené individuálně každému klientovi dle jeho potřeb.


O dalších aktivitách se dozvíte v jednotlivých sekcích.